Kedi Tırmalama Evi

Policlal

Merhaba. Kediniz tırmalama evi/kulesinde fazla vakit geçiriyor mu? Almaya değer mi?

15 CEVAP

CapKek

Her kedi tırlamala evınde yatmayı sevmıyor, benım kedım evde yatmıyor ama tırmalama tahtasını gun ıcerısınde cok fazla kullanıyor. Bence ev gereksız ama dedigim gibi kedınize baglı.

theyusra

benimki evinin en üst katından başka bir yerde yatmazdı asla, ama artık sığmıyor çok mutsuz hahshahaa

Novalizm

Kedi tırmalama evleri çok pahalı Letgo da az kullanılmış evler var. Acaba alsam mı almasam mı bilemedim kedilerde ki herhangi bir hastalık veya pire falan bulaşır mı acaba daha önce alan var mı aranızda?

simbakedi

benim arkadaşımda var, camları boydan boya, pencere değil yani. camın önüne koydu ve iki kedisi de çok severek kullandı. ama alacağınız şeyi çok büyük almanızı önermem çünkü çok sağlam olmuyorlar, sağlam olanlar da aşırı pahalıdır büyük ihtimalle.

Policlal

Benimki koltukta yerde her yerde yatıyor yüksek yerleri de seviyor 185 civarında bir kedi tırmalama evi almayı düşünüyorum ama çok vakit geçirmeyecekse boşuna almakta istemiyorum kararsızım bende

Lokumcukk

Benim kedim ilk bir ay yokmuş gibi davrandı sonrasında ama çok sevdi yükseğe çıkmak için kullanıyor oyun oynarken orda oynatıyorum daha çok hoşuna gidiyor tırmalama kısmını da kullanıyor bazen evinde uyuyor alın bence yavruyken almadığıma pişman oldum ben

cat_expert

3 tane tırmalama tahtası var daha yanına yaklaştığını görmedim, ben ondan daha fazla tırmalamışımdır, ara ara gidip tırnaklarımızı sürtüyorum ki gelip öğrensin tırmalasın ama yok yüzüne bakmıyor.

Policlal

Tırmalama tahtamız var yaklaşık 75 cm onu seviyor daha uzun vakit geçirebileceği bir şey almayı düşündüm fiyatlarda malum insan emin olmadan almak istemiyor

Palyaco

Profil resimlerimde var 3 katlı bizimki seviyor heleki en üst katını cok seviyor

kesinlikle almaya değer. hem oynamayı seviyorlar , üzerinde uyuyorlar hem de tırmalama tahtası sayesinde eşyalara asla zarar vermiyorlar

gece18

Letgo gibi yerlerde 2 inci el almanızı önermem. Sağlık bu şakaya gelmez. Hic bi zaman emin olamazsınız önceki kullanan kedinin hastalıklı olup olmadığını.

izmirle

Benim kedilerim koltukları daha çok tercih ediyorlar.

fcylan

Çok güzel ve kaliteli bir tırmalama evi aldım ama yüzüne bile bakmıyor. Belki oynar diye sabırla uğraşıyorum ama yok. Karton bir kutu görsün akşama kadar onunla oynar. Bence alınmasına gerek yok bir ürün

teddybal

İki katlı merdivenli olanlardan var, alt kattaki tirmalamaları çok sevip oynuyorlar hatta orda yatip uyuyorlar da, ama üst kattaki asıl yuva kısmına kimse çıkıp yatmaz, evin en üstüne ise yuvarlak kedi minderlerinden koydum ve o mindere yatmak için yarış oluyor(normalde o minderden nefret ediyorlardı asla kimse değmezdi ne zaman evin üstüne koydum kıymete bindi), bu arada ev pencere kenarına dayalı olduğu için tepede yatıp güneşlenip dışarıya bakıyorlar. Sonuç olarak eve girmeyen kediler evin çatısına tünüyorlar :') Diğer cevaplardan da anladığım kediler kapalı evleri değil açıkta olan üst kısımları seviyor, ona göre bir şeyler bakabilirsiniz bence, kedi ağacı dedikleri tarzda tünekli teraslı şeyler daha iyi olur gibi.

Policlal

Hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim 🙏🏻