Lütfen Yardım

yaseminece

Önümüzdeki birkaç gün çok zor durumda kaldıgımdan purina friskies mama kullanmak zorundayım.Bitmek üzere olan mamasıyla karıştırıp veriyorum çok mecbur kaldım.Bunun çok zararı olur mu kedime birkaç günden?İçeriği çok kötü biliyorum fakat mecburum.Yoksa sadece yaş mamasıyla besleyeceğim

3 CEVAP

yaseminece

Teşekkürler,daha önceden yaş mama danışmıştım size:) Schesir en iyisi demiştiniz o gün bu gündür bizimki her çeşidini bayılarak hüpletiyor:) İçeriği açısından da iyi gerçekten

KedimVar

Sadece yaş mamasıyla besleyin daha iyi. Ama birkaç günden sorun da olmaz.

Cotontzu_Siri

Sadece yaş mamayla besleyebiliyorsanız ne güzel. Kuru mamaya gerek yok.