Kedimdeki Bu Tüy Dökülmesi Sizce Fazla Değil Mi?

slifer

Elimi değdirdiğim an tüyler elime geliyor. Çok fazla geldi gözüme siz ne düşünüyorsunuz?

23 CEVAP

Anonymus827062

Gordugum kadarıyla o dökülme korkulacak ya da abartılacak durumda değil çok normal görünüyor. Mama değişimi ile hallolabilir balık ya da et ağırlık

Anonymus827062

Benim erkek kedim de sekiz aylık . Geçen ay ergenlige girdi ve ciftlesti. yavru mamasi kullanmıyorum. Yavru mamasindan hoşlanmıyor. Disi kedilerim ise en küçüğü 5 aylık 15 aylık ve iki yaşlarında olmak üzere üç adet. O nedenle karışık grup olmalarından dolayı yavru mamasi kullanamiyorum hem yetmiyor hem doymuyorlar

slifer

anladım bilgilendirmeler için çok teşekkürler. Bu arada çiftleşmeye hazır bir kediniz veya tanıdığınız varsa lütfen kedim zor durumda :) bi baş göz edelim :))

KedimVar

Kediniz henüz çok küçük. Çiftleşmek için en az 1 yaşında olmasını bekleyin. :))

Doggylove

Orijrjn kullanın en iyisi tundra serisi en güzeli
Proplan iğrenç berbat ve zehirli her sey

Doggylove

Furminator alirsaniz bir sürü tüy alır sizinde koltuklariniz ustunuz tuy olmaz

slifer

Furminator alayım önümüzdeki ay o zaman

aysebayrak

@ doggylove Neye göre proplan berbat diyorsunuz? Biz kedimize küçükken proplan tavuklu kullandık ve kısırlaştırdıktan sonra da balıklı proplan kullanıyoruz. 1 yaşını geçti ve bu zamana kadar hiç bir sağlık problemi ya da yoğun tüy dökümü gibi şeylerle karşılaşmadık. Kendisi her zaman enerji dolu , tüyleri ışıl ışıl ve dışkısı da her daim olması gerektiği gibi.Bu tarz yorumlar yapmadan önce kullanıpda karşılaştığınız problemleri yazarsanız çok daha iyi olur..