Kedim Kilo Almıyor Napabilirim

Kedim iran kedisi chincilla cinsi 19 aylık 2.200 kilo dişi kedimin kuru mamasi nd kuzu etli yaban mersinli ama kedim zayıf ne yapmam lzm kilo nasil aldırabilirim kedim cok iştahsız

9 CEVAP

teddybal

Kısır mı kediniz, kısır değilse kızgınlık durumları baya bir iştah azaltıyor da ondan soruyorum

Minikmuezza

Kediniz kisir olmadigi icin istahsiz.benimkide oyleydi zayifliktan kisirlastiramamistim bile en sonunda iyi bir veterinere kisirlastirmistim

Palyaco

Gimcat ödül mamaları ve reflex çubuk odulleri kilo aldırır kedinize

Hayir kısır değil kedim

Lokumcukk

Meo jöle içinde ton balıklı mama özellikle kitten olanından her gün biraz verin birde kediler için olan balık yağından sıkın içerisine biraz

gece18

Yaş mama veriyor musunuz? Yaş mama kilo alımını hızlandırır. Benim kedim yaş mama ile aldı. Kuru mamasıyla karıstırarak verebilirsiniz.

izmirle

İrmik ve tavuk göğsünü haşlayıp verebilirsiniz iyi kilo aldırır.

teddybal

Aynen benim bir kızım da sizin kızın kilolarındaydı 1,5 yaşını geçmişti hala kısırlaştırma için vet.onay bekliyorduk bağışıklık durumu için, kızgınlığı ağır geçiyordu yemeyi içmeyi unutmuştu avucumda besledim sürekli (biz de nd tahilsiz tavukludan nd ocean'a geçirdik bu daha hoşuna gitti sizde aroma değişikliği yapabilirsiniz), iki güne bir miamorun multivitamin likit ödülü vardı onunla iştahını da açmaya başladım çünkü ağzına alıp istekli yediği tek şey buydu, sonra toparlar toparlamaz kisirlastirdik işlemden birkaç ay sonra 3,5 kilo oldu ve şimdi de bu kiloda sabit, doyunca çekiliyor mamanın başından sağlıksız kilo alma durumu da yok yani, şükür ya "gençleştim resmen bu kadar mı fark eder" diyorum kısırlaştırıldığından beri çünkü maşallah çok iyi geldi bizim kıza.

latte9

Benim kızım da dişi ve kilo problemi yaşıyor sanırım dişilerde bu hep oluyor yani erkek kediler gibi olmuyor