Sakarya Kedi İç Dış Parazit Hap Damla Satımı

wanherau

arkadaşlar merhaba, ben birkaç hafta sonra Sakarya'ya gideceğim ve artık iç parazit hapını ve dış parazit damlasını satın alıp kendim uygulamak istiyorum kedime. Uygun fiyat ve güvenilir bir veteriner var mı bunları alabileceğim? fiyatlardan da bir haberim yok kaziklanmak istemiyorum herhangi bir yerden alıp. yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

aslihan_e

Gittiğiniz yerde veteriner ecza deposu varsa ordan almanızı tavsiye ederim. Veterinerler daha yüksek fiyata veriyorlar. Her zaman vet eczanelerde daha hesaplı olur ilaçlar. Perakende satış yaptıklarından emin olun. Google haritalardan bakabilirsiniz.

wanherau

peki fiyatlar nedir genel olarak