Kedimi Kisirlastirdim Fakat Böyle Bi Görüntü Var

3 gün oluyor 3 kedimi de kisirlastirdim Fakat sadece ateş böyle bi durumda ve farklı görünüyor sürekli kendini temizleyen bi kedi ve ameliyattan sonra pek izin vermiyorum yalamasini fakat böyle sis görünce korktum normal bi durum mu diğer kedilerimjn ki sanki sönük gibi içi boş gibi

3 CEVAP

Dobbyko

Ameliyattan sonra bizim de sanki testisler hiç alınmamış gibiydi. Birkac gün içerisinde geçti. Ama diğer erkek kedilerinize göre daha siskinse o bölge hekiminize sorsanız daha iyi olur. Fotoğraftan çok seçilmiyor.

Siyamask

Ödem oluşmuş olabilir en iyisi veterinerin görmesi olur. Ona göre krem sprey verebilirler.

Tengu

Benimkinde böyle bir şey hiç olmamıştı. Ödem gibi duruyor veterinere sormalısınız acilen