Felicia Az Tahıllı Kuzulu Yavru Kedi Maması

catririas

Arkadaşlar bu mamayı kullanan var mı içerik olarak ne düşünuyorsunuz düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi söylermisiniz

7 CEVAP

Aysegzm

Ben yavru kedim için kullandım bir sorun oluşturmadi severek yiyordu. İçerik olarak güzel bence.

Kedim 1.5 yaşında 10 aylık olana kadar onu kullandım. Memnunum. Bazı değerler konusunda eksik, kendim evde haşlama balık, et, ciğer, tavuk, yumurta hep takviye vererek dengeledim. Hiç eksik etmedim yani "doğal eti". Şu anda da yetişkin olanını kullanıyorum. Yine aynı takviyelerimle.
Memnunum. Veterinerimizde maşallah gayet sağlıklı dedi.
Kendi tecrübelerimi paylaştım. Siz de nasıl bir etki yapar bilmiyorum, denemek lazım. Iyi günler :)

Lils

Onun yerine aynı firma ve neredeyse aynı içerik bonacibo alın bence. Ya da hangisi size daha uygunsa fiyat olarak. Onun dışında orta segment bir mama ve diğer orta segmentlerden bir tık pahalı, (diğer orta segmentler mystic, bonacibo, prochoice). Orta üstü olarak matisse ya da sanabelle, bozita, exclusion üçlüsünden (bu üçlü domuz içeriyor tercih meselesi) birine bütçeniz yeterse daha iyi bu 4 mama. Onun dışında felicia Türk markası ve yorumları iyi. Kanlı ishalle ilgili çok şikayet var ama

Bu arada yeni gördüm diğer yorumu kusura bakmayın. Matisse de kullandım. Ondan da memnundum. Tüy dökmeme konusunda matisse daha iyiydi ama ikisinden genel anlamda aynı dönüşü aldım, memnunum :)

Willy-Wonka

Tavuklusunu da kullanmıştık daha sonra kuzuluya geçiş yaptım bir süre severek yedi ama daha sonra yüzüne bile bakmadı. Yeni mama arayışındayken ıslatarak, yaş mamayla karıştırarak zorla yedirdim. Her kedinin damak zevki farklı tabi ama genel olarak tavuklu mamaları daha çok seviyolar. İçerik olarak da içinde tahıl yok evet bu iyi bir şey ama taze et de yok. Etlerin proteini bulunuyor bu da onu iyi bir mama yapmıyor bence. Fiyatı da oldukça artmış eğer üstüne biraz daha katabilirseniz biz Sanabelleye geçtik tavsiye ederim

bende ilk 1-2 ay kullandım fakat bizde ishale dönük yumuşak kaka oldu ve iştahla yemiyordu kuyruğu bacakları hep kaka oluyordu sabah beşte falan yıkamaya kalkıyordum yani deneyebilirsiniz ama bizim için güzel bir tecrübe olmadı o yüzden siz bilirsiniz

catririas

Hepinize cevaplar için çok tesekkür ederim