Felicia Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Goksu95

Arkadaşlar merhaba. Felicia Kısırlaştırılmış Kedi maması(somunlu) kullanıyordum kedim baya bayıla bayıla yiyordu. Whiskas aldım ama hiç sevmedi. Royal Canın iyi diye duydum ama bütçeme baya pahalı geliyor alamıyorum. Felicia iyi mi kötü mü anlayamadım hiç bir mamayıda o iştahla yemiyor ne yapacağımı şaşırdım. Bildiğimden devam mı etsem?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

profine veya matisse alın uyguna

Goksu95

Bu çok iyi oldu o zaman bakacağım en kısa zamanda teşekkür ederim:)

akitalove

Devam edebilirsiniz bence benn de kopegimi kuruu mamaya o markayla alıştrdım :)

SelinTuksal

rc berbat bir mama, felicia da berbat. profine en azından alabilirsiniz.

akitalove

Feliciayi begeniyorum ama kizimin hic secmeden lapur lupur yedigi mama

Goksu95

Önerileriniz için çok teşekkürler ama bizim inatçı felicia dan vazgeçmedi zaten kuru mamaya alıştırana kadar bile yaşlanmıştım :( Sevgiler.

Goksu95

Önerileriniz için çok teşekkürler ama bizim inatçı felicia dan vazgeçmedi zaten kuru mamaya alıştırana kadar bile yaşlanmıştım

Cotontzu_Siri

Bonacibo alın o zaman. Felicia ile tamamen aynı. Sadece fiyatı daha uygun ve daha taze. Felicia bonacibonun petshoplarda satılanı.