Kedimin Diş Etine Ne Olmuş ???

Tugbasszz

Arkadaşlar kızımın dudağı kızarmış bende bir ağzını kontrol ediyim dedim. Diş etleri fotoğraftaki gibi olmuş. Bilen biri varsa yardım edebilir mi? Ciddi bir şey mi?

5 CEVAP

Siyamask

Diş eti iltihabına benziyor. İlerleme durumuna karşı bi hekime göstermenizi tavsiye ederim.

hannnngggg

uffff cok kötü olmuş en kötü beş gün içerisinde mama yiyememeye başlar bence acil veterinere götürün bizde aynı durumu yaşadık

Oqrenerde06

Bizde de var dış eti yankısı gingivitis tam net tedavisi yok denildi. Dr animal sprey sıkıyorum haftada bir biopet dental damla kullanıyoruz ve yaş mama vermiyoruz .

Jean

dis eti iltihabina benziyor. gecmis olsun

Superisi814

Lütfen ivedilikle hekiminize gidin..