1.5 Yaşındaki Kedim İshal Gibi

Cikokral

Arkadaşlar kedim ishal gibi kakası cıvık tam ishal kadar sulu değil ama baya yumuşak. Yemesinde icmesinde hiç bir sorun yok gayet enerjik oyun oynuyor vs .
Mama değişikliği falan da yapmadım. Evden dışarı da cikmiyor.
Acaba evde mi usuttu diye düşünüyorum ?
Iç paraziti 8 aydır yaptırmadım açıkçası . Bi sıkıntısı yoktu diye yaptırmadım acaba iç parazit mı kaptı dicem ama kakasinda parazit de görmedim beyaz beyaz oluyor ya onlardan falan yok sadece cıvık kaka
Öneriniz nedir?

3 CEVAP

dogakaradag

iç parazit hapı verilmeli. parazitler illa gözle görülür olmuyorlar. mikroskobik boyutta olan ve ishal yapan parazitler de var.

Palyaco

İç parazit uzun zaman olmuş bence yaptirin

gece18

2-3 ayda bir parazit tedavileri tamamlanmalı.