Köpeğim Kedilerimi Hiç Rahat Bırakmıyor

Hzlcelebi

Merhaba 3 ay önce bir köpek sahiplendik evde 2 tane kedimiz var ancak köpeklerin yaşam kalitesi 0a düştü asla evde yürüyemez gezemez oldular köpek sürekli onlarla oynamak istiyor kediler korkuyor asla alışmıyor hayır komutunu öğrenemedi başına böyle bir şey gelen var mı bu sorunu nasıl çözeceğim

1 CEVAP

theyusra

yavru köpeğin yaşına bağlı, eğer küçükse 2 yaşına kadar kendi kendine düzelmesi zor çünkü en hareketli zamanları. tek başınıza yapabileceğiniz bir şey değil yardım almak zorundasınız maalesef.