Kedim Sari Renkte Kusuyor Ve İstahsiz Nedendir Acaba Yardimcibolurmusunuz

ahandaxx89

  1. Veterinere sordum üsütmüş olabikir dedi sizce bilen varsa nedendir

3 CEVAP

Anonymus827062

Sarı kusmasi normal istahsiz diyorsun bu demek oluyor ki hayvan aç bir şekilde kusuyor yani safrasi kalkıyor o yüzden sarı kusuyor. Kusmasi bir iki güne geçer. Sinek ya da böcek yemesi onda kusma olusturmaz. Evet usutmustur. Mevsim geçişi hassasiyet olabilir. Çocuklar için bulantı surubu alıp çok az miktar verebilirsiniz. En azından bulantiyi önler. 0.5mm kadar vermeniz yeterli.

goknur

Hala devam ediyormu sorunu

AYFER34

sinek yada arı yemiştir.