Golosi Kitten Kullananlar Bakabilir Mi

Pikapru

Merhaba arkadaşlar, golosi kitten almıştım 20 kilo mar ka mamadan. Ürün görseliyle bana gelen mama farklı. Bana gelende kitten ibaresi yok hatta hiçbir şey yok. İçerik yazmıyor, günlük kullanım yazmıyor vs. Böyle bir şeye denk geleniniz oldu mu acaba? Eğer elinizde varsa fotoğrafını atabilir misiniz

5 CEVAP

izmirle

Galosinin 20 kg olan paketleri o şekilde oluyor üzerinde resim Loto felan bulunmuyor herhangi bir sorun yok

Lils

Böyle bir şey olduğunu duymuştum ben de. Ma r ka ma ma güvenilir zaten

Pikapru

Ya ben de şaşırdım hiçbir ibare yazmayınca. Çünkü bundan önce köpek maması da almıştım her şey yazıyordu ya da 7.5 kiloluk kedi maması aldım onda da yazıyordu. Teşekkürler

izmirle

Rica ederim

Pikapru

Teşekkürler size de