Üriner Mama

venniee

1 yıl evvel felaket kötü bir olay atlattığımız için kedim yaklaşık 1-1.5 yıldır aynı mamayı kullanmak zorunda kaldı. Virbac Uriner. Çok sıkıldı mamadan bizde hills’e çevirdik onuda yemedi gene virbac’a döndük. Şimdi gene yemiyor mamasını? Proplan ürinere geçsek korkuyoruz eskisi gibi bi sorun çıkar mı diye? Böbrek taşı oluşan, üriner problem yaşayan kişiler yardım edebilir mi?

1 CEVAP

bernac

İdral sorunu yenileme özelliğine sahip oluyor kısır erkek kedilerde o nedenle beslenme alışkanlığı çok onemlı azar ögün ve takviye vitamin ve malt hangi mamayı kullanırken yaşadıysanız kullanmamanızı öneririm bizde struvit kullandık nd nin uzun süre sonra artık normale döndüğümüzde takviyeleri kesmeden Rc sterilised kullanıyorum sensebıle ile dönüşümlü çok şükür şimdilik sorun yaşamadık