Parazit İlaçlarını Toplu Olarak İnternet Üzerinden Uygun Fiyata Ala Var Mı

semagolge

Varsa güvenilir site , ve ilaç önerileriniz nelerdir?

3 CEVAP

hannnngggg

internetten parazit ilacı alınmaz veteriner kliniğinden temin edebilirsiniz

Gitaradam

Veterinerlik fakültesinden daha ucuza temin edilebiliyormuş.

Gimlihanim

İnternetten almanızı hiç tavsiye etmem. Çok fazla sorun yaşanıyor. Ucuza alacağız diye çocuğunuzu riske atarsınız allah korusun. Veteriner kliniklerinden ya da veterinerlik fakültelerinden temin edebilirsiniz.