@Beneklimorkedi Danışmanlık

Busraskanli

Merhaba💖 daha önce bir soru cevabın altında beneklimorkedi hesabından danışmanlık alabileceğimizi yazmıştı biri ama kimin yazdığını hatırlayamadım. Kedilerim aylardır anlaşamadığı için danışmanlık almak istiyorum. Nasıl, nereden ulaşabilirim? Instagramdan mı yazmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim:)

3 CEVAP

Golge_Hera

Ben danışmanlık almadım ancak İnstagram üzerinden yazınca dönüyor diye biliyorum.

Gimlihanim

İnstagram üzerinden dönüş yapılıyor diye biliyorum ben de. Yazan kişi @duman_cat_world olmalı yanlış hatırlamıyorsam. Onunla iletişime geçebilirsiniz.

Busraskanli

Çok teşekkür ederim🙏💖