Veteriner Ücreti Biraz Geciktirilebilir Mi?

Merhaba. Bu ay maalesef zora girdim, 2 aşısı var yapılması gereken. Örnek olarak ücreti 1 hafta sonra ödeyecek olsam bu kabul edilir mi? Düzenli olarak gittiğim bir veteriner 😕

2 CEVAP

Anonymus985465

Sizi tanıyan veteriner sorun çıkarmaz.
Çok büyük meblağlarda veteriner kendiliğinden bana taksitle ödeme olanağı sunmuştu

Busraskanli

Merhaba. Bu durum veterinere göre değişir o yüzden bilemiyorum. Ben 7-8 senedir aynı veterinere gidiyorum sonradan ödeme yapmamı sorun etmiyorlar. Veterinerinize bir sorun bence:)