İç Ve Dış Parazit İlaçlarını İ N T E R N E T Üzerinden Alan Var Mı

semagolge

Damla ve iç parazit hapını evde kendisi kullanan var mı varsa vet. Den mi yoksa net sitelerden mi alıyorsunuz , toplu qlsam uygun fiyata gelirmi

7 CEVAP

Gimlihanim

Veteriner kliniklerinden almanız gerekiyor. İnternet üzerinden ilaç, aşı alınmaz. Toplu alınca indirim yapılacağını sanmıyorum. Ama tabi veterinerine göre değişir.

Palyaco

Veterinerden alsanız daha iyi internetten böyle şeylere guvenilmez

Warriorsans

Eğer internetten alırsanız ve ürüne dair içinizde bir şüphe oluşursa kesinlikle o ürünü kullanmayıp iade etmenizi öneririm riske atılmaz böyle şeyler ayrıca dış parazit damlaları saçma sapan bitkisel ürünler falan satılıyor onlardan kesinlikle alınmamalı.

NorthNight

İnternetten satın almamalısınız. Güvenilir değil, satışı yasal da değil aslında.
Veterinerinizle görüşürsünüz örneğin yıllık almak istiyorum derseniz, gerekli miktarı hesaplar. Bazıları toplu alınınca biraz indirimde yapıyor.

Warriorsans

En güvenilir tabi ki veteriner klinikleri olacaktır. Bu tarz ürünler ilaç olduğu için internet satışı yasak ama ben bazen internette satıldığına rastlıyorum, yorumları da güzel oluyor. Ayrıca tenizol iç parazit hapını aldım 10 adet 90 TL ye t r e n d y o l dan ve orijinal ürün geldi son kullanma zamanına da 2 yıl vardı. Ben sokak hayvanlarına da baktığım için aldım yoksa riske atmazdım sanırım

Betulb97

İnternet güvenilir değil ancak veterinerler de fazla fiyat çekiyor o yüzden ecza deposundan alıyorum ben veterinerimin önerdiği markaları, yine önerdiği ölçüde uyguluyorum. Toplu alırsanız belki indirim değil ama sürekli güncellenen fiyatlardaki zamlardan korunmuş olursunuz

semagolge

Herkese teşekkür ediyorum