Kedim Sekiz Aylık Ve Manasını Değiştirmek İstiyorum

tortiegolge

Kedimi sahiplendiğimden beri hills ile besliyorum şimdi proplan almak istiyorum mama yememe gibi bir sıkıntı yaşar mıyım ayrıca kedimin fazla kilo problemi var tecrübelerinizi paylaşır mısınız teşekkür ediyorum şimdiden

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Hills kullanarak hata yapmışsınız, proplan kullanarak daha büyük bir hata yapmak istiyorsunuz

dollfacepersian

Bence Orijen fit&trim veya Naturea kullanmanız çok daha iyi olur. İkiside çok kaliteli(Hills ve pro plan'dan daha kaliteli) ve bu tür fazla kilolu kediler için uygun mamalar. Tavsiye ederim

SelinTuksal

arkadaşımı biraz daha açıklayayım: o fiyata o iğrenç mamaları kullanmayın sakın. orijen alın, acana, nd bilmemne bir sürü kaliteli mama var. bir süre karışırarak verin eski mamasını. kediniz çok kiloluysa naturea kullanabilirsiniz ve günde 2 öğün mama verebilirsiniz.

yasement

Sanmam yemeyecegini proplan tadini seviyor kediler

SelinTuksal

proplanın tadı dğil içeriği önemli olan kesinlikle kullanmayın siz tortlegolge.