Kedim Çok Kaşınıyor

Esraokur35

Merhaba kedim çok kaşınıyor kulaklarının odalarını fln ben mi abartıyorum bilmiyorum ama genelde baktığımda kaşıyor oluyor baktım da derisinde falan bi sorun yok pire fln olması imkansız ztn dışarı çıkmıyor kısır ve yakın zamanda parazit aşısını fln da oldu neden olabilir acaba bu bilen var mı normal bişey mi

4 CEVAP

AresMK

Özellikle kulaklarını kaşıyorsa kulak uyuzu olma ihtimali yüksek , veterinere şikayetinzle danışırsanız kısa bi kontrolde netleşir. Geçmiş olsun

gece18

Mama geçişi yaptınız mı? Genelde mama geçişleri sırasında olur bu kulak arkadı kaşımaları. Bizim genelde böyle olur ve geçer.

Palyaco

Kullandınız mama ile alakalı olabilir alerji

Bizimde bir ara öyleydi ama geçti yine de veteriner hekim e danışmaniz gerekir