Acil Mama Önerisi

Esraokur35

Felicia Sterilised Düşük Tahıllı Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması bu mama nasıl kullanan bilen var mı almayı düşünüyorum da

3 CEVAP

Palyaco

Felicia orta segment te iyi bir mamadir prochoice ile aynı firma üretiyor fiyatına bakarak karar sizin

Warriorsans

Kötü bir mama değil kullanılabilir ama bence uzun süreli kullanmak yerine rotasyonlu kullanmak daha iyi olur.

Poncimin

Düşük segment mamalar arasında, içerik olarak Bonacibo/Felicia/Molly hepsi benzer tarz içeriğe sahip. Alınacaksa uzun süre bu mamayla devam etmeyin. Bu segmentte Mystic veya Obivan Selection almanız daha iyi olur. Felicia alacaksanız dönüşümlü olarak bu mamaları da deneyebilirsiniz.