Kedimi Aniden Saldırmaya Başladı

Yaqmurrr

Dün sabah herzamanki gibi uysaldi onu gerecek hiç bı ortam yoktu yanından geçerken birden bana kitlenip saldırdı ayaklarımı parçaladı bildiğiniz. Zar zor kurtardım kendime diğer aile fertlerine de saldırıp bağırıyor box a koymaya çalıştım onun kapısını bile kırdı saldırgan pitbul
köpeğin den şuan hiç bı farkı yok bı odaya koydum yemeğini suyunu ve kumunu akşam sakinleşir sandım çıkardım yine aynı şekilde.. hiç bu durumu yaşayan var mı evde saklanacak yer arıyoruz inanılmaz korkunç bı durum

1 CEVAP

NorthNight

Bi veterinere danışmalısınız, aniden bu şekilde duygu değişimi bi sağlık sorunundan olabilir. Bir yeri ağrıyorsa yada rahatsızlık veren bir durum söz konusuyla bedeniyle ilgili ondan hırçınlaşmış olabilir. Bi genel muayeneden geçmesi iyi olur bence.