Brit Premium Kitten Ve Purina Cat Chow

Cerezler

Brit Premium Kitten ve Purina Cat Chow Kitten bu iki mamayı kullanan veya araştıranınız var mı? Maalesef bütçem çok fazla değil. Bu yüzden yeni mama arayışına girdim. En son Felicia kullanıyodum fakat sevmediler. Başka bu fiyat segmentinde önereceğiniz varsa onlara da açığım.

4 CEVAP

Lils

Brit premium daha iyi

Harin

Şuan en uygunu bence purina Cat chow hindili 3 in 1 . 1.5 kg en son p etle bide 64 tlydi ve içeriğide bence proplana yakın yani deneyebilirsiniz .

CapKek

benimde Cat chow kitten denemek istedigim mamalar arasında, memnuniyetsizlik oranı az.
içeriği çok kötü değil, denenebilir. mini paket alıp deneyin kediniz memnun kalırsa büyükten devam edersiniz. Ko lay ma ma da uygun fiyatlı.

Bitkisel Protein Ekstratı
Soya %2
Et ve Et Türevleri
Balık ve Balık Türevleri
Somon %2
Tahıllar
Yağlar
Katkı Maddeleri
Mineraller
Maya

Vitamin A 12000 IU/kg
Vitamin D3 1200 IU/kg
Vitamin E 100 mg/kg
Taurin 1200 mg/kg

Ham Protein %40
Ham Yağ %12
Nem %9,50
Ham Selüloz %2,50
Kül %8
Kalsiyum %1,30
Fosfor %1,30

Ben de cat chow kullanıyorum kedim için. Kedim oldukça hassas bir kedidir ona rağmen simdilik bir sıkıntı yaşamadım. Tabi çok daha kaliteli bir mama kullanmak isterim ama mama fiyatları malum... en son proplan kullaniyordum son artistan sonra veterinerimize danışarak purina cat chow somon balikliya geçtik.