Tüy Dökme Sorunu

Acaryes

Merhabalar kopegim maltipoo 7 aylık 8 kilo :) maltipo ırkına göre çok fazla tüy döküyor Öyle böyle değil yıkattık tarandı ama ne yapmalıyım?:(

4 CEVAP

NorthNight

Ben biofelline plus b nin kediler için olanından çok memnun kalmıştım. Bildiğim kadarıyla köpekler içinde var aynı ürün, yorumlarına bakın isterseniz.

Acaryes

Çok teşekkür ederim. Hemen bakacağım

emirhanyenice

bende aynı derteyim ama biyofeline işte vitaminli mamalar heryeşi kullandım hiç fayda etmedi başka önerisi olan varsa banada yazabilir

emirhanyenice

bende aynı derteyim ama biyofeline işte vitaminli mamalar heryeşi kullandım hiç fayda etmedi başka önerisi olan varsa banada yazabilir