Uyumak İstiyoruz :(

Alexkitty

Selamlar başlıktan da anlaşıldığı gibi uyumak istiyoruz son bir aydır bizim paşa gece saat ikiden sonra kesinlikle uyumuyor kızım sınava girecek bu sene o ayrı eşim işe gidecek o ayrı ben ablam biraz rahatsız onu la ilgileniyorum yani hepimizin uykuya ihtiyacı varken zombigillere dönüştük böyle bir miyavlama şekli yok neşesi yerinde maması suyu var yatmadan önce en az bir saat oyun oynuyoruz ondan çok biz yoruluyoruz inanın gece kapılarımız da açık evde özgür yani bütün oyuncakları meydanda sağlık sıkıntısı da yok çok şükür bu arada kısırlaştırıldı iki ay olacak hemen hemen ama bu gün beni gören kızım sana ne oldu diye sordu çok yorgunum arkadaşlar kızımda bu gün okulda çok zorlandım anne diye geldi durum çok vahim sakinleştirici alayım dedim içim el vermiyor sordum veterinere 275 TL dedi kot bayoun için ama yok hem pahalı hem de gerçekten istemiyorum almayı bı yardım edin lütfen teşekkürler şimdiden 🙏

6 CEVAP

fcylan

Şu an benim evlat da öyle ama kızgınlık döneminde olduğu için bu şekilde yaramaz. Sizin de uzamış kızgınlık gibi duruyor. Bazı kedilerde kısırlaştırmadan sonra olabiliyormuş. Gündüzleri mümkün mertebe de uyutmayın, muhtemel gündüz uyuyordur. Uyudukça uyandırın, bol bol oynayıp yorun. Yatmadan önce daha yorucu oyunlar ile devam edin ve bir uyutmadan önce de bir veya iki yemek kaşığı yoğurt verirseniz daha rahat uyuyabilir. Başka alternatif ilaç dışında sakinleştirici pasteler oluyor. Hem daha uygun fiyatlı hem de içerik olarak daha hafifler. İşe yarayabilirler. Sizi anlıyorum, uykusuzluk yoruyor insanı. Umarım kısa sürede uyku düzeni sağlarsanız.

Alexkitty

@fcylan ahh yoğurt tabiki veririm başımı tutamıyorum inanın çok zorlandım bu gün vereceğim bu akşam muhakkak 🙏

Alexkitty

Bu arada sadece maaauuuwww diye miyavlıyor başka bir şey yapmıyor holün ortasında oturup mauuuwww başka bir şey yok 😔🤭

fcylan

Benimki de 3 te uyanıp miyavlamadan evin içinde durmaksızın koşturuyor. Ne bulursa yere atıyor, ütü masası, çamaşırlık, lambader yoluna çıkan her şeyi deviriyor. Artık kendimi geçtim aşağıdaki insanlar için üzülüyorum ben de. 2 hafta sonra kısırlaştırılacak inşallah düzelecek. O zamana kadar sabredeceğiz bakalım :)

Palyaco

Biz buna şu şekilde çözüm bulduk gündüz unutmuyoruz pandemi dolayısıyla evdeyiz

Alexkitty

@palyaco onu da yaptık bu hafta sonu ki hafta içi de yapıyorum ama yok en çok üç bilemedim dörde kadar sonra yine çabuk kalkın bakiiimmm mauvvv diye kalkıyor hatta pazar gecesi istediği kadar miyavlasın kalkmak yok dedim sabah beşe kadar dayanabildim sonra bı baktım ki balkonda sakinleşme kahvesi içiyorum 🙈