Yetişkin Kedi Maması Önerir Misiniz ?

Giizzeem

Merhabalar,
kedim 1 yaşına girdi ve artık yetişkin mamasına geçiş yapmak istiyorum. Tavuklu mama kullanmak istemiyorum. balıklı, somonlu vs yetişkin maması önerirmisiniz?
5 aydır Sanabelle kullanıcıydık, artık farklı markalar deneyelim diye düşünüyoruz.

3 CEVAP

Palyaco

Exclusion ton balıklı ve sığır etli ve acana orijen tavuk içermeyen mamalar

Harin

Eğer bütçenize uyarsa Acana derim , Exclusion yeni kullanıyorum bende kedim sevdi gibi onu deneyebilirsiniz ( sığır etli narlı ) , Felicia olabilir ( herkes Bonachibo ile aynı desede kedimin vücudunun tepkisi ikisinede farklı oldu)

emirhanyenice

royal canin aşığı olarak tabiki royal canin diyorum