Ankara’da Yaşayanlara Bir Sorum Var

Patiseverler

İyi akşamlar arkadaşlar. Kurtuluş parktaki evcil hayvan sağlık merkezi ücretli bir yer mi acaba internette sadece sokak kedilerine baktıklarını söylüyorlar acaba bu doğru mu ? Bana bunun hakkında bilgi verir misiniz ? Şuan özel bir veterine götürmek için maddi durumum uygun değil bu sebepten soruyorum şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

SelinTuksal

devlete bağlıysa çok daha ucuzdur ama hiçbiyer sahipli kediye ücretsiz aşı, tedavi yapmaz. kısacası devlete bağlı olup olmadığını araştırın

KedimVar

Telefon numarası varsa arayıp sorabilirsiniz.

Patiseverler

Telefon numarası yok o yüzden belki bilen varsa buraya sorayım dedim yarın kendim gidip soracağım bizzat.

Kinanc

Merhaba evet ücretsiz hizmet sağlıyorlar ancak şöyle bir durum var sadece sokak hayvanlarına ücretsiz bu hizmet eğer kedinizi götürüp bir. İşlem yaptırmak istiyorsanız ben bu cana sokakta bakıyorum demeniz lazım

jansett

Fakültede de çok uygun oluyor fiyatlar. Aşı vs. yapılıyor mu tam olarak bilmesem de , bence yapılıyordur, devlete bağlı olduğu için hem uygun fiyatlı hem de daha tecrübeli ve para için her şeyi yapmayacak olan kişiler var. Biz sadece bir kere kısırlaştırma için gittik. Tek sorun biraz bekliyorsunuz ve çok da ilgilenmiyorlar.