Proplan %30 Zam

Lils

Merhaba fotoğrafta görüldüğü gibi Proplana zam geliyormuş bence stok yapsınlar kullananlar çünkü aşırı fazla bu miktar. Bu kaçıncı zam cidden

7 CEVAP

Giizzeem

Çok yakında evcil hayvan bakamayacağız bu zamlar yüzünden ://///

simbakedi

hangi mamayı kullansam %50ye yakın zam yiyor hahshdjkahsd

theyusra

normalde hayvan bakanlara yardımda bulunulması gerekir, bunlar üstüne ne kadar zam koyabilirse o kadar koyuyor. yazık halimize...

Warriorsans

Çok ciddi bir zam bu :/ proplan kullananlar durumları varsa stok yapılabilir. Nereye kadar gidicek bu zamlar artık bilmiyorum..

CapKek

yandık ki ne yandık :(
zamlar ile başımız dertte..

Gimlihanim

Hayırlısı bakalım 🤷🏻‍♀️

CapKek

mar ka ma ma da ekstra %15 indirim var bakabılırsınız