Acil Sokak Köpeği Maması

Ltwa

Soktakta annesisiz kalan yavrulara laktozsuz sütü nasıl hazırlayıp verebilirim acil cevaplayın

4 CEVAP

Anonymus985465

Profilinize mesaj yazdım. Cevap alamadım. Yavrular kaç haftalık önemli.
Sorunuzu köpeklerle ilgili bölümden yazmanız daha faydalı olur.
Yapabilirseniz ilikli kemik , tavuk veya herhangi eti haşlayıp blenderden geçirdikten sonra patates/ekmekle verebilirsiniz.
Kediler için veterinerlerde süttozu bulunuyor. Köpekler içinde olduğunu düşünüyorum.
Kolaıklar dilerim

teddybal

Evet yavru köpeklerin de özel süt tozları var mama yapımı için, öksüz köpek yavrularını bununla beslemek lazım diye biliyorum, kedi yavrusu ile aynı mantık. Öksüz yavru köpek bakımı diye araştırın isterseniz. Sağlıkla yaşarlar umarım..
https://www.google.com/amp/s/www.mundoperros.es/tr/annesiz-bir-k%25C3%25B6pek-yavrusu-bak%25C4%25B1m%25C4%25B1-nas%25C4%25B1l-yap%25C4%25B1l%25C4%25B1r/amp/

Ltwa

Şehriye ile karıltırıp versem birde için yumurta kırsam sorun olur mu

Veranifer

Çiğ yumurta vermeseniz iyi olur parazit yapabilir.