Napicam Yardim

TarcinBey

Eve çocuklu misafir geldi uzun sureli kalmali. Kadin sürekli yumurta verme alerji olur ekmek verme tüyü dökülür mama disinda hiçbir sey verme hasta olur diye dirdir yapiyor. Anlatsam bazi şeylerin yararli olduğunu veya verilebileceğini anlamaz yine de. Oğlu da sürekli kediyi sıkıştırıyor üzerine top atiyor oynuyorum ayagina bogazini sıkıyor hicbir şey olmasa uyurken gidip rahatsiz ediyor elliyor. Ben görünce müdahale ediyorum tabi ki ama sabah evden cikiyorum aksam geliyprum calistigim icin. Yapma etme desen anlicak bi cocukta degil. Annem ilgileniyor müdahale ediyor. Önceki sahibiyle hala irtibat icindeyiz annem ver birkaç gün diyor ama kadini sürekli rahaszi etmek istemiyorum ve ne zaman gidecekleride belli değil. Akil verin ne yapabilirim, yapmaliyim?

22 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kediyi işe götürün en iyisi siz :/

TarcinBey

Anketorluk yapiyorum ise de goturemiyorum o yüzden. Halletmeye calisicam bir şekilde artik

TarcinBey

Dövdü dediğimde agzini burnunu dagiltmadi yavas tepki verin poposuna ellerine falan vurmuş biraz

SelinTuksal

Ezginin, kuzum bazı (ne diyim bilmiyorum varlıkları) çocuğu dövmeden Bi şey anlamayacak hale getiriyor.

İşte bu konu en nefret ettiğim konu. İkisini bir arada götüremiyorsun. Yeni gördüğü için sürekli oynayıp kendini eğlendirmeye çalışıyor çocuk yapma desen anlamıyor zaten inadına yapıyor yüksek sesle bağırıp koşması yetiyor zaten hayvancağıza. Bize de geldiklerinde kapatıp uyusun diyodum gidip kapı altından bağırıp yine miyavlatıyordu kıyamayıp çıkarıyordum bende. Odaya kilitleme konusunda birde karşı tarafın sinir bozucu triplerine maruz kalıyorsun. Hep sıkıntı olmuştur ._.

berinumay

bence direk annesini uyarın

Zeynooo

Ins kedi parmağını ısırır da o da anlar . Çocuklar laf anlamaz . Annesi ile konusun .