Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

NAPİCAM YARDİM

TarcinBey
TarcinBey

4647


Eve çocuklu misafir geldi uzun sureli kalmali. Kadin sürekli yumurta verme alerji olur ekmek verme tüyü dökülür mama disinda hiçbir sey verme hasta olur diye dirdir yapiyor. Anlatsam bazi şeylerin yararli olduğunu veya verilebileceğini anlamaz yine de. Oğlu da sürekli kediyi sıkıştırıyor üzerine top atiyor oynuyorum ayagina bogazini sıkıyor hicbir şey olmasa uyurken gidip rahatsiz ediyor elliyor. Ben görünce müdahale ediyorum tabi ki ama sabah evden cikiyorum aksam geliyprum calistigim icin. Yapma etme desen anlicak bi cocukta degil. Annem ilgileniyor müdahale ediyor. Önceki sahibiyle hala irtibat icindeyiz annem ver birkaç gün diyor ama kadini sürekli rahaszi etmek istemiyorum ve ne zaman gidecekleride belli değil. Akil verin ne yapabilirim, yapmaliyim?

22 Cevap

TarcinBey
TarcinBey

4647


Ve kediyide oradan oraya sürüklemek istemiyorum zaten sürekli

KedimVar
KedimVar

118895


Çocuğun annesini uyarın bence. Ya da direk sert bir sesle çocuğu uyarın. Kaç yaşında ki çocuk?

XxBulut
XxBulut

2801


bende aynı şeyi sık sık yaşıyorum kuzenleri gelip duruyor.Hasta oldu ısırır diyorum yanaşamıyorlar bile.Ama korkudan teper mi kediye onu bilmiyorum

zeynepgurgen
zeynepgurgen

114335


Çok sıkıntılı bir durum. Bütün gün işte de aklınız onda kalıyordur eminim. Annesi ile konuşsanız büyük ihtimalle huzursuzluk çıkacaktır. Belki çocuğa kedinin hasta olduğunu, dinlenmesi gerektiğini söyleyebilirsiniz. Gerçi çocuklar pek takmıyorlar ama bir şansınızı deneyin. Bol şans diliyorum.

SelinTuksal
SelinTuksal

118271


kedinizi bi odaya kilitleyin, işe giderken anahtarı annenize verin. ekmek zaten vermeyin. yumurtayı haşlanmış ve sadece haftada 1 verin.

Cotontzu_Siri
Cotontzu_Siri

127155


Açıp bikaç makale okutun. Çocuktan rahatsızlığınızı da ciddi ciddi söyleyin. Ekstra verdiğiniz hiçbir şey kuru mama kadar zararlı değil, bunu da söyleyin. Üstüne şunu eklemeyi unutmayın, sakın hayvan almasınlar.

TarcinBey
TarcinBey

4647


5 yasinda. Kediye hicbir şey yapmasa bile evde kosusturmasi yuksek sesle konuşması bile urkutuyor onu. Annem sabah kişmiş çocuğu oyle olunca da annesi dövmüş çocuğu annem de rahatsız olmuş bu durumdan tabi am çocuk ona rağmen devam ediyor hareketlerine. Ekmek içi yemeyince kendini yerden yere atiyor ve bi kaç yerde ölçülü şekilde verince xarari olmadigini okumuştum. Evlerinde de daha 1 aylik kedi varmis. Nasil sağlam kalmis anlamadim

SelinTuksal
SelinTuksal

118271


?!! siz kedinizi kitleyin anahtarı da annenize verin.

SelinTuksal
SelinTuksal

118271


bi dakika ya ??!!!!!!! ÇOCUK DÖVMEK NE DEMEK SİZ FARKINDAMISINIZ SÖYLEDİĞİNİZİN?!!

Cotontzu_Siri
Cotontzu_Siri

127155


Kediyi işe götürün en iyisi siz :/

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
335 Görüntüleme
22 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor