Diş Değiştirme

catririas

5 aylık dişi bir kedim var diş değiştirme döneminde fakat çok halsiz mutsuz duruyor oyuncaklarıyla oynamıyor sürekli uyuyor diş değiştirme dönemindebu tarz şeyler olur mu deneyimli arkadaşlar cevap verebilir misiniz

3 CEVAP

theyusra

olur, normaldir. arada yemesi için yumuşak şeyler verebilirsiniz.

Gimlihanim

Ara ara durgunlaşıyorlar. Biraz sıkıntılı oluyorlar. Biz bolca yaş mama veriyorduk bu dönemde.

emirhanyenice

bu dönemlerde yumuşak şeyler yemesi gerekiyor ve dikkat edin yutmasın