Kedide Kamburluk

ozgegorucuu

Kedim yürürken sırtındaki kamburluk var neden olabilir, bir sıkıntı yaratır mı? Fotoğrafta tam belli olmuyor ama diğer kedim ile karşılaştırınca baya fark ediliyor.

2 CEVAP

emirhanyenice

ilk defa gördüm kırık falan yoktur inşallah diye tahmin ediyorum bi vete götürün derim en azından içiniz rahat etsin

NorthNight

Bana anormal bi görünüm gibi gelmedi, ama yinede bi veterinere gidin röntgen çekilirse zaten bir sorun varmı netleşir içiniz rahat eder.