Kedi Ve Koku

Miizantrop

Arkadaşlar öncelikle merhaba
1 yılı geçgindir kedim var bu zamana kadar hiç bi kokusu olmadı ne kendisinde ne ağzında bir koku yoktu. Hatta arkadaşım kedisinin ağzının koktuğunu falan söylediğinde ucuz mamalarla beslediği için olduğunu söylemiştim sonra mamasını değiştirdiğinde kokusu falan kalmamıştı. Bende kedime uzun süre proplan veriyordum şimdi de 5-6 aydır royal caninle besliyorum. Ama son zamanlarda ağzının koktuğunu farkettim sizce bunun sebebi ne olabilir? Gerçekten elimi falan yaladığında, ısırdığında vs kötü bi koku oluyor. Yardımcı olursanız cok sevinirim..

4 CEVAP

Harin

Kendini bu sıralar çok yalıyor mu? Benim kedimin ağız kokusu Kısırlaştırılmadığı içindi

pablopicasso

Kediniz kısır mı?

NorthNight

Ağız kokusunun bi çok sebebi olabiliyor, en bilinenleri diş sorunları ve iç parazit. Gimcat dental ödül maması var o dişle ilgili kokularda baya etkili, bizde kullanıyoruz. Koku sorunu yaşamadık hiç. Eğer vakti geldiysede parazit aşılarını yenileyin.

Miizantrop

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Öncelikle evet geçtiğimiz ay kısırlaştırdım. İç dış parazit zamanımız da dün gelmiş. Umarım sebebi aşı zamanı geldiği içindir ben hiç bilmiyordum böyle bir şey olduğunu hiç aklıma da gelmezdi çok teşekkür ederim tekrar cevabınız için ❤️🙏🏻