Vets Plus Üriner Sistem Koruma Tableti Kullananlar Bakabilir Mi

kullananlar memnun musunuz biofeline ile ikisi arasında kalmıştım sanırım vets plusı tercih edeceğim fiyatından dolayı kullananlar memnun musunuz ve nasıl kullanıyorsunuz

6 CEVAP

Gimlihanim

İkisi aynı yerde üretiliyor zaten. İçerikleri de çok benziyor hatta bazı ürünler birebir aynıymış. Tercih edilebilir.

NorthNight

Ben kullanıyorum haftada 3 kez falan veriyorum. Ben alırken ikisi arasında çok fark görmediğim için vets plus tercih etmiştim. Bi sorunu yok ama önlem amaçlı kullanıyorum.

reinefee17

Tam olarak bu soruyu sormayı planlıyordum benden erkdn davranmışsınız.Ben de biofeline almayı düşünüyordum. Balık yağını ve maltını aldım markanın memnunum açıkcası.
Vets plus bazıları öneriyor bazıları öneriyor kafam karıştı.

hannnngggg

ben kullanıyorum vets plus’ bir faydasını gördüm mü hayır zararını gördüm mü yine hayır kedim dişi sanırım üriner problemler erkek kedilerde daha fazla oluyormuş, erkek kedi üzerinde etkisi daha iyi gözlemlenebilir

bobby34

bende ikisi arasında kaldım ama vet’s plus alacağım ikiside aynı firma çıkışlı zaten

Veranifer

Vet's plusun nerwdeyse tüm vitamin haplarını aldım. Ha bizimki önlem amaçlı çok sık da kullanmayacağım ama kedim hem kısır hem erkek hiç riske atamam. Önlem amaçlı kullanırım