Kedi Mama Mevzuları Vol 2738838

Mehmetneroo

Anket

Felicia az tahilli kuzu etli kedi maması
(7 oy)
Bonacibo kitten tavuklu hamsili ve pirinçli kedi maması
(5 oy)
Toplam (12 oy)

Uzun zamandır yavru kedi maması araştırıyordum fiyat olarak 2 seçenek arasında kaldım

5 CEVAP

NorthNight

Benim kedime bize gelene kadar (15 aylıkken geldi) bonacibo kullanılmıştı. 6 ayda genel hali ancak toparlayabildim. Bence bu segment mamalar uzun süre kullanılmamalı. Arada yaş mamayla vs desteklenerek bi süre kullanılabilir belki ama bizdeki gibi uzun süre kullanınca sağlık sorunları çıkıyor eninde sonunda. Sindirim sistemi kötü etkilenmişti, bağışıklığı düşüktü, kakası iştahı kötüydü. Şükür düzeldi.

Mehmetneroo

Biz zaten 4 aylık kullanacağız sadece

Mehmetneroo

4 ay kadar

bobby34

felicia

Lils

Aynı yerde üretiliyorlar ucuz olanı alın bence. Kırmızı etli mamaları pek sevmiyorlar genelde ama kediden kediye değişir