Ne Kadar Vermeliyim?

e234567

merhaba. kedime exclusion kısır kullanıyorum ama ölçüm kabındaki hangisine göre gramajını ayarlamam gerek bilmiyorum. taneleri böyle. fikri olan var mı? kısa tarafından iki çizgi uzun tarafından üç çizgiye denk geliyor

3 CEVAP

teddybal

Bu Hill's mama ölçüm kabı, onun tanelerine göre ayarlanmış, Hill's markasınım her mama grubu için başka bir harfi seçmişler. Exclusion başka marka ve tanecik boyutları/taneciklerin yoğunluğu/vs farklı olduğu için ona denk gelmez bu ölçümler, hassas tartıyla ölçüm yapıp nereye geliyorsa oraya işaret koymak gerekir bence, mesela bende de bu kap vardı, A harf Hill's kitten için ayarlanmış bakmıştım karekodu taratıp, acana first feast'i hassas tartıyla ölçüp bakmıştım nereye geliyor diye birebir denk gelmişti 25 gr'lık kısımları. Ama her marka her mamada farklı olur dediğim gibi, deneyerek bakmak işaretlemek lazım.

bernac

Nd nin mama taneleri boyutunda onun ölçü kabı varsa örneğin adult yada kitten bölümü işaretleri vermek gerekir göz kararı derseniz bir çay bardagı ögün olarak ideal

bernac

Nd nin mama taneleri boyutunda onun ölçü kabı varsa örneğin adult yada kitten bölümü işaretleri vermek gerekir göz kararı derseniz bir çay bardagı ögün olarak ideal