Batikentte Uygun Fiyatlı Ve Güvenilir Bir Veteriner Bilen Var Mı?

Cemates

Batikentte uygun fiyatlı ve güvenilir bir veteriner bilen var mı? Bu işleri sektör haline getirip bilmeyenlere fazladan fazladan fatura kesmeyen birileri olursa iyi olur. Teşekkürler

2 CEVAP

tugbaerbay

Merhaba
Bir çok kazıkçı klinikten sonra bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Petland e götürüyoruz. Fena değildir.
Düşünürseniz telefon ve adres aşağıda

Kardelen Mahallesi, 2026. Cd. No:7, 06370 Yenimahalle/Ankara

Cemates

Teşekkür ederim acildi batikent veterinere götürdük tedavisi devam ediyor bakalım faturamız ne olacak:)