Hangı Mama ?

Mervedeniz159

Arkadaslar sızce proplanmı kullanmalıyım royal canın mı ? Ve śunuda soyloyım 1 kıloya sadece 30 lıra falan verebilirim onercegınız baska mma varmıdır

8 CEVAP

ezgiolmezz

Ben uzun bir süre royal kullandım ve sonradan kötü yorumlar duydum bu yüzden proplana geçtim ama onunda hakkında kötü yorumlar gelmeye başladı şuan değiştirmeye çalışıyorum. Bu işin sonu yok galiba ama herkesten duyduğum Brit Care ve Advance. bu iki mamadan kullnanlar çok memnun ve hiç bir kötü yorum okumadım daha. Bildiğiniz üzere tüm mamalarda ne kadar fazla kilo olursa o kadar ucuzluyor; Brit care 7kg olarak satılıyor sanırım en fazla ve 210 tl yani kg başı 30tl; advance 10 kg 280tl yani kg başı 28tl. Bu söylediklerim internet satış fiyatı dışardadaha pahalı tabiki. Petsinlife.com u öneririm

Mervedeniz159

Hepınıze teskkr ederım

Tugbap

royal canın tabıkı de cok ıyı bır mama ve içeriğindeki besin maddeleri gelişimde çok destekleyici kaliteli bir mama ama aynı zamanda advance orta sınıf bir mama olmasına rağmen bence kalite düzeyinde çok iyi ben royal canın la advance yı karısım yaparak kullanıyorum siz tek basınada kullanım yapabilirsiniz ama mamayı degiştirmeden 1 hafta öncesinden karışım yaparak verin ki ishal olmasın

yasement

Proplan yavru kedi mamasindan cok memnun kaldik yetiskine gecmemize ragmen hala veriyorum hills yetiskin ile karistirarak. Royal canin kullanan tandiklarim da memnunlar. Profine da dusunebilirsiniz.

KedimVar

Royal canin in 1 kilosu 30 TL değil ki. Ayrıca ben ikisini de tavsiye etmem. Bozita kitten alabilirsiniz.

KedimVar

Aslında ben royal canin kullandığım surede bütün yavrular gayet iyilerdi. Ama içeriği yine de iyi değil, o iyilerdi dediğim de kiloların gayet yerinde olması. Bunu sebebi de royal canin in fazla yağlı olması.

aliberken

İki mamayı da kullandım.Proplanı daha çok sevdi kedim.
Hangi mamayı kullanacağınızı deneyerek öğrenmeniz lazım.Proplan,royal canin,acana,advence,orijen,golosi,hills,bonacibo... hangi mama olursa olsun kötü yorumlar mutlaka oluyor.Her mamanın etkisi kediden kediye değişir.

Cotontzu_Siri