Suya Neler Katılabilir?

e234567

kış olup havalar soğuk olduğundan dolayı olsun normalde olsun, kedi suyuna ona iyi gelecek neler katılabilir? sadece vitamin damlası yağ olarak da değil. mesela tarçınlı su, karanfilli su. biz kendimizde böyle içiyoruz ama kedilerin sularını da böyle yapabilir miyiz? ev kedisinden bahsediyorum.

2 CEVAP

bobby34

aminosol suya damlatılıyor

D-O

İnternetten baktigimda tarcinin kediler icin toksik olabilecegi bazen de alerjik reaksiyon verebilecekleri yazıyor. Ayni sekilde karanfilin de tehlikeli oldugu yaziyor.

Tavuk haslayip suyuyla verebilirsiniz.
Bazen dis temizlik urunleri sulara katilabiliyor, bazi vitaminler katilabiliyor. Onun disinda baharat vs. koymayin :)