Kemirme Sorunu

Fdmnrtmbl

Tavşanım önünde sürekli kemirmesi için kemirme taşı , karton ve tahta parçalar olmasına rağman halı koltuk ve perde gibi eşyaları kemirmeye devam ediyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

1 CEVAP

Zhrer

Aynı sorun benim hamster'ımda var.Ben o kafesini kemiriken kemirdiği yere karton sıkıştırıyorum ama tabi bu geçici bi çözüm sende tavşanın koltuğu kemiriken ona karton,tahta yada kemirme oyuncagı verirsen geçici bir süre bunu engellemiş olursun.