Acana Bountiful Catch Mama Hakkında

bobby34

bu mamayı aldım kedimde çok beğendi fakat kedim kısır ve erkek aşağı mama daki fosfor magnezyum oranlarını yazarım bunlar kedim için iyi bir oran mı bu konu hakkında pek bir bilgim yok cevaplarsanız sevinirim

Kalsiyum %2
Fosfor %1.4
Magnezyum %0,1

16 CEVAP

teddybal

Acana'ya burdan bir arkadaş sormuştu bountiful catch'i, kısıra da kullanabilirsiniz demişlerdi diye hatırlıyorum, ama saçma değil mi, mama all life stages olsa üstüne all life stages yazarlardı adult cat yazmak yerine ,satış stratejisi gibi geldi cevapları🤷🏼‍♀️
Hepsine bakmıştım als'lerin, aynen en düşük değerler pacifica'da sonra wild praire'de, grassland daha yüksekti diğerlerine göre.

hannnngggg

acanaya mail atan kişi benim 🙋🏼‍♀️ all life stages diye geçmiyor ama kısır kediler içinde beslenme tablosu yer alıyor bana kısır kedinizi de besleyebilirsiniz diye bir geri dönüş yapmışlardı bence öyle yazmalarının sebebi arada bir yetişkin kedi maması da kullanmak isteyenler icin olabilir kedi kısırdır ama zayıftır besleyici bir mama arıyorlardır onlarda çeşitlilik açısından bu şekilde pazarlama stratejisi uygulamışlardır diye düşünüyorum bountiful catch kullandım 4,5 kg paketlerinden bitmek üzere hala kullanıyorum bu sürede kedim bu mamadan alakasız diş eti enfeksiyonu geçirdi ve kan testine baktırdıgımda bir kaç degeri yüksek çıkmıştı ama temizmiş bir sorun teşkil etmiyormuş ve memnun kaldım kedim iştahla yiyor seviyor tüyleri pırıl pırıl dışkısı güzel, her mamanın sürekli kullanılmaması taraftarıyım o yüzden rotasyona eklenebilir diye düşünüyorum

simbakedi

bu mamalar all life stages değil ancak sorulduğunda all life stages deniyor. ben pek emin olamadım açıkçası. pacifica idrar yolu koruyucu olarak da geçiyor. onu öneririm. benim kedime çok iyi geldi. yanlış hatırlamıyorsam bir önceki sorunuza linki atmıştım oranlarla alakalı, ben de şu an biofeline urinary tablet kullanıyorum sıkıntı yaşamadık hiç. ayda 1 ya da max 2 kere veriyorum. su içmesine dikkat ediyorum. all life stagesler daha risksiz geldiği için onları öneririm bütçeniz yetiyorsa.

Palyaco

Acananin kisir mamasi var saten al life stages yavru ve yetişkin için anlamı bu kisir kedi için deyil saten çıkarmış fabrika kisir mamasını koskoca fabrika niye çıkarsın ozaman kisir mamasını

Palyaco

Acanada neden kedim cok şu tüketir içeriğinde mercimek var arti mercimek lifi var buda çok su içirtir

Palyaco

Acana wild pairie ve pasifika ve grasland bunlar yavru kedilerin ve yetişkin kedilerin yiyebilecegi boyuttadir o yüzden all life stages dır kisir kedi için değildir

Lils

Hepsi kısır kedi için yüksek, kısır olmayan için sınırda bence

dogakaradag

biz bu mamayı geçen ay kullanmıştık kedime çok iyi geldi. hatta normalde 1 metre zıplarken bunla 1.5 metre zıplamaya başladı :D benim kedim de kısır, kullandığımızda da kısırdı. ama çok su içtiği için ve çok hareketli olduğu için kullanıyorum ben acana-orijen. kedim 3 aylıkkenden beri 2 ayda bir değiştirerek acana ve orijenin farklı çeşitlerini kullanıyoruz biz. kediniz hareketliyse sorun olmaz bence (profesyonel değilim o yüzden tavsiye etmiyorum fakat benim kedime yararını gördüm)

duman_cat_world

Benim kedim de kısır ve erkek. Ben de Acana Homestead Harvest yetişkin mamasını kullandım 2 ay boyunce. Kedim çok sevdi, çok memnun kaldım🐾 Bir sorun da yaşamadık çok şükür. Ancak benim kedim günde bir kase su bitiren, hareketli bir kedi, bunu belirtmek istiyorum. Ayrıca benim kedim ideal kilosunda denilebilir, kesinlikle kilolu değil. Kısır kedilerde kilo kontrolünü sağlamak amacıyla paketteki talimata göre verebilirsiniz, kısır kedilere özel besleme planı da var. Ayrıca Acana doyurucu bir mama çok fazla yemiyorlar. Bence memnunsanız devam🌼💛🙏

bobby34

brit care kısır mamayı rotasyona ekleyeceğim bu mamayla da dönüşümlü olarak kullanırım herkese teşekkürler

AslanPati

Acana'nın kısırlaştırılmış mamasının üzerinde 'kısırlaştırılmış' yazısı var mı bilmediğimden soruyorum ?

bobby34

bu mamayı kullanıp üriner tablet versem acaba bir sorun olur mu ya da acana pacifica mı almalıyım onda oranlar biraz daha düşük

Harin

Kediniz hareketliyse suyunuda eksik etmezseniz bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum kedinizi gözlemleyin

bobby34

brit care kısır mamayı rotasyona ekleyeceğim bu mamayla da dönüşümlü olarak kullanırım herkese teşekkürler

bobby34

brit care kısır mamayı rotasyona ekleyeceğim bu mamayla da dönüşümlü olarak kullanırım herkese teşekkürler