Obivan Kısır Kedi Maması

Efekilic

Merhaba arkadaşlar obivan selection mama hakkında ne düşünüyorsunuz?

5 CEVAP

Palyaco

Çağatay petfood ürünü bilginiz olsun bonacibo nün ureticisinden

Efekilic

Teşekkür ederim 😊

edmrcglu

ben yavru mamasını almıştım sokaktan sahiplendiğim prensesim zar zor bitirdi. içeriğinde o yüzden dedikleri kadar et olduğunu düşünmüyorum açıkçası tahılla proteini şişirmiş olabilirler ve ben 1kg almıştım kilit sistemi yok zar zor sakladım. ama denemek isterseniz 1kglik alın deneyin içeriğindeki tuz oranına bakarak.

CapKek

taurin obivanlarda 1000 mg düşük, ayrıca bır çok çeşidınde mısır ve mısır glutenı barındırıyor. ben obivana ısınamadım. onun yerıne, bozita, sanabelle, brit öneririm.

Lils

Büyük paket alınınca o kilo fiyatına çok daha iyi mamalar alınabilir ama eğer küçük paket alınıyorsa tercih edilebilir bir mama bence