Evden Çıkarken Doğalgazı Açıyor Musunuz Kediniz İçin?

Bazıları kedi üşür tabii ki biraz olsun açılmalı diyor bazıları da kedi için zararlı kapalı olması daha iyi diyor. Siz ne yapıyorsunuz?
Bu arada gün içi için soruyorum yani böyle 1-2 günlük evde yalnız kalmalar için değil, iş/okul/alışveriş vs gibi sebeplerle evden çıktığınızda... Teşekkürler cevaplar için 🙏

18 CEVAP

Renklipati

Gün içinde gidip bir kaç saat gelinecekse hiç kapatmıyorum,hatta bir ayarda hep duruyor hiç kapatmiyorum kışın..Ayrıca dogalgaz ı kapatıp açma kapatıp açma daha fazla faturaya sebep olur sabit bir ayarda dursun derim..

Bizim merkezi sistem bu yüzden hep açık aslında sadece derece arttırıp azaltabiliyoruz. yani aslında dereceyi arttırıyor musunuz diye sormak istemiştim.😊 teşekkür ederim cevabınız için.

Kediasigi4

Bizimki hep açık merkezi sistemle yanıyor kapatmıyoruz. Bir sıkıntısını görmedim yani kedim akşamları falan üşüyor iyi oluyor onun için

Jabbar

Benim kedim sıcağı cok seviyor öyleki yerden geçen doğal gaz borusunu bulup üstünde yatıyor sıcak boruya 😹

mervedoganay

Kulakları buz gibi oluyor diye kapatmıyoruz işte evlat :))

beyzathemoc1

Bizde hep sabit ya evde olsak da olmasak da yoksa çok üşüyorlae ve eve geldiğimizde evin buz gibi olması kadar sinir bozucu bir şey yok

Mia2021

-20 derece Kasım ayından beri açtım hiç kapatmadim bende

Ayman

Market e misafirliğe nereye gidersem gideyim kapatmiyorum sabır bir derecede tutuyorum

emreovec

Kedim soğuğu çok seviyor. Ona kalsa bu hava da balkon da 24 saat geçirir. Ben kendim için açık bırakıyorum :) İşten gelince bu soğuğa rağmen 15 dakika onu balkona çıkarıyorum. İstiyor adam. Normal kedi sıcağı ister. Benim ki soğuk istiyor.

cat_expert

Ben kendim evdeyken bile kapatıyorum kedime gelene kadar oooo :)))

Faturaları anneniz babanız ödüyor sanırım.

inferi0r

Tabii ki. Onların üşümesine gönlümüz el vermez.

diablerose

bence sicagi seviosa acik kalmali

Warriorsans

Bizim sürekli yanıyor bazen geceleri kapatıyoruz ama genelde yanıyor.

alfa_s

Bizimkisi merkezi sistem ama derece ayarlamamız mümkün olmuyo geceleri soğuğa bağlı bir şekilde kendisi sönüyor yada yanmaya devam ediyor herhangi bir sorun olmadı şuana kadar evin içide gayet sıcak 😂

NorthNight

Bizim kat kaloriferi sistemi (kömür) olduğu için derece ayarı yapılmıyor. Keza yapsaydıkta hep sabit bir derecede tutardım çünkü dereceyi çok oynatmak hem evin ısı dengesini çok bozar hemde maliyeti arttırır diye düşünüyorum.