İnsanlardan Çok Korkan Kedym

Esraesngl

Kedim ailem dışındaki tüüümm insanlardan aşırı derecede korkuyor. Örneğin havalar iyiyken apartman bahçesine çıkarken herhangi bir insanla karşılaştığımızda inanılmaz derecede panikliyor deliye dönüyor. Ben sahiplendiğimde 6 aylıktı ve cok ürkekti daha önce ne yaşadı bilemiyorum. Sadece bunu yenmesini normal seviyeye gelmesini istiyorum, ne yapabilirim bu konuda..

2 CEVAP

bellaarthi

benimde kedim öyle yabancı ses duyduğunda bile kaçıp saklanıyor yabancı biri geldiğinde odaya kapatıyoruz o kişi gittiğinde bilr o yabancının oturduğu odaya saatlerce gelmiyor

Ozzey

merhaba
valla bana cok dogal geldi.
benim bildigim tum ev kedileri boyle. :))