Ishal

akitalove

Kızımın kanlı isali gecti ishal kaldi bir tek pirinc lapasi denedim ancak bi ise yaramadi önerebilceginiz bisey var mı ?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

balkabağı, patates, makarna

akitalove

Orasi dogru ben calismalara basliyim :D

Cotontzu_Siri

benimki muz yemedi, balkabağı bulamadım, patates biraz işe yaradı, en iyi sonucu makarnadan aldım

dollfacepersian

Ya kanlı ishalın geçmesine çooook sevindim. Çok endişelenmiştim bir şey olacak diye. Bence kan olması kanlı ishal hastalığından değil. O çok zor bir hastalık. Bu daha farklı bir şey bence. Dışkıda kan olmasının farkı sebepleri olabiliyor. Neyse ki iyileşmiş:))

Cotontzu_Siri

bir de muz

akitalove

Umarim herhangi birini yer .s

Cotontzu_Siri

light ton balığı karıştırırsan net yer ;)

akitalove

Zaten kendini zorladigi icin kanlı ishal yapiyordu diye dusundum simdi kati diskiyla ishal karisimi bisey yapiyo birde biraz sonra disari cikarcam hava serin biraz ustune kiyafet giydirsem mi giydirmesemmi

akitalove

Tesekkur ederim :) ben derin bir nefes aldim gercekten

Cotontzu_Siri

giydir giydir

akitalove

Tamam :)