Kedilerinizle En Çok Oynadığınız Oyunlar Neler? ?

Kedilerinizle en çok oynadığınız oyunlar neler? 😊

13 CEVAP

D-O

Olta pesinde kosturmaca
Top atmaca
Saklambac :)

Warriorsans

Şansın en sevdiği oyun o koşsun ben kovalayayım, bazen de saklambaç oynuyoruz onu da çok seviyor. Ayrıca poşetin içine top atıyorum onunla oynuyor deli deli birde kedi oltasıyla oynamayı seviyor (çoğu oltayla oynamaz sadece birini seviyor). Jelibon yavrum ne yapsak oynuyor, şans gibi kovalamaç oynayamıyoruz çünkü çok korkuyor ani hareketlerden falan hala alışamadı ama kedi oltası, toplar falan bayılıyor. Birde ikisinin beraber oynadığı oyun yine kovalamaç 😅 aslında jelibon şansla oynamayı çok istese de şans genelde oynamıyor vuruyor ama canı istediğinde kovalamaç oynuyorlar

Ayman

Benimkide kovalamaca yürüdüğümüz zaman bacaklarimiza ziplamayi çok seviyor

gece18

Saçım ve kollarım. Her yerime serum damarı açtı sağ olsun canım oğlum.

leolenslimon

Saklambaç 🥲🥲🥲

bloodyluxury

Oğlumuz içerisinde zil olan, ses çıkaran topların peşinde koşmaktan çok keyif alıyor. Bazen de kovalamaca oynuyoruz. Bir çamaşır sepeti var, onun içinde taktığımız mandalları da ısırmaya bayılıyor.

Catcik

saklambaç, kovalamaca, zilli top arkasından koşturma, oyuncak fare atıp tutmaca ve kedi oltasına zıplama.

Willy-Wonka

Saklambaca bayılıyor. Kovalamaca da 1 saat kovalasam yorulmaz. Benimle bunları daha sık oynuyor. Onun dışında bireysel olarak kendisi kağıttan topla, şişe kapağıyla vs çok oynuyor kuduruyor

syuhel

Kovalamaca ve saklambaç bayılıyor 😂 oyuncak almıştık tarafına bile bakmadı. Evde bir o yana bir bu yana koşturuyoruz. Bide çorap ile oynamaya bayılıyor. Ne kadar saklasak da bulup oynuyor 😂😂

Esraesngl

Bizde saklanma oyunu, kovalamaca, top

Mehmetneroo

Kolum,bacağım,kulağım boynum en sevdiği oyun yerleri

emreovec

Kovalamaca ve saklanbaç

hazalaydin

Simba bey battaniye ve yorgan altından parmağımı yakalamaya bayilir :D bunun dışında olta peşinde koşma, pet şişe kapaklarını yakalama, saklambaç...