Bu Yaş Mama Nasıl ?

akitalove

********** dan toptan yaş mama alicaktim 1 ay yetecek kadar ve bu mamayla karsilastim nasil.bir mama uygun mu ?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

kocaman yan ürünleri yazısını gördüm artık... bozita al, uygun ve güzel

akitalove

http://www.*********.com/pati-life-kirmizi-etli-ve-sebzeli-yetiskin-kopek-konservesi-400-gr

Cotontzu_Siri

Felix de hayvansal yan ürün dolu. Bu en azından tahılsız.

goknur

Buyuk super marketlerde hayvan koruma haftasi oldugu icin butun mamalar kumlar vs. Yari fiyatina bakabilirsiniz. Belki faydasi dokunur.

akitalove

Marketten almayi dusunmuyorum dahada zararli oldugunu dusunuyorum aksine :)

akitalove

Mesela 30 tanesi ne kadara gelir cunku butcem 60-80 tl civari

Cotontzu_Siri

o kadar ucuz değil

akitalove

Baska varmi onerebilcegin bisey :)

Cotontzu_Siri

Bu fiyata iyi mama yok maalesef. Bunu al

akitalove

Tamam kendimi ona gore ayarlamaya calisiyim :)

Zeynooo

Gim cat yaş mamalarından memnunum . Bir de felix kuzulu fiyatı da uygun ve migrosta falan bulunur