Dikiş Kaynaması

Dilarayrtsvn

Merhaba kedim 10 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldu 7. Gün dikişi patladı tekrar dikiş attırdık . Yarasının çabuk kaynaması için krem vs ilaç var mı . Çünkü hareketli bir kedi

4 CEVAP

NorthNight

Günde 3-4 defa batikonla silin, batikon hem enfeksiyonu engeller hemde bölgeyi kurutup iyileşmeyi hızlandırır.

zeynepbeyza

Merhaba, kedim kısırlaştırma ameliyati olduğunda dikişlerini yalamasın diye kıyafet giydirmiştim. Ayrica kıyafet giydirmek hareketlerini de kısıtlıyor. Bir yere atlayıp zıplayamıyordu dikişleri zarar görmez böylece

Dilarayrtsvn

Çok teşekkür ederim peki @northNight önlük mü giydirdiniz neyle korudunuz

Dilarayrtsvn

Çok teşekkür ederim giydirdim bende 😊