Kedimin Dişi Sallanıyor Acil!!!

5 aylık kedimin dişi sallanıyor ama bir türlü düşüremedi, kendim çeksem sorun olur mu? çünkü onu çok rahatsız ediyor iştahsız ve halsiz ağız kokusu da var. bugün yanağında kan lekesi gördüm diş değiştirme döneminde gayet normal şeyler olduğundan veterinere götürmedim. sizce dişini çekmeli miyim 2 dişi de sallanıyor.

3 CEVAP

Warriorsans

Bence çekmeyin. Jelibonun da dişi sallanıyordu baya hatta bir tane dişinde yetişkin dişi komple çıkmıştı ama süt dişi hala duruyordu bir süre sonra kendi düştü allahtan yoksa ameliyatla alınacaktı. Bence sizde bekleyin dişinin düşmesini elbet düşecektir

zeynepbeyza

Düşmesini bekleyin derim. Oyun oynarken falan bir şekilde düşüyor. Cok kısa sürede de yenisi çıkıyor.

ne kadar süre öyle devam etti çok geçmiş olsun ayrıca 🙏